بازی «Escape Room Mystery Word»

  1398-09-24 admin   0

مثل همه بازی‌های دیگه، بازی‌های اتاق فرار هم تنوع زیادی دارن! درسته که هدف نهایی همه این بازی‌ها فرار از اتاقه؛ اما اینکه در طول بازی چه اتفاقی بیفته، یا با چه معماها و چالش‌هایی رو به رو باشید، می‌تونه تو هر بازی کاملاً متفاوت باشه! البته این مسئله در مورد همه اسکیپ روم‌ها – چه تو دنیای واقعی و چه بازی‌های کامیپوتری – صادقه! اما تو بازی‌های کامپیوتری به جز معماها و چالش‌ها، گرافیک بازی‌ها و نحوه پیشبرد بازی هم باعث ایجاد تفاوت میشن!

«Escape Room Mystery Word» یکی از بازی‌های فراریه که با بازی‌هایی که تا به اینجا معرفی کردیم، فرق می‌کنه! شما توی این بازی فقط با معماها سروکار دارید! و خروج شما از اتاق فقط و فقط با حدس زدن کلمه درست امکان‌پذیر میشه! به این صورت که توی هر مرحله از بازی یه معما مطرح میشه و خارج شدن از اتاق تنها به پیدا کردن جواب اون معما بستگی داره!

فک می‌کنین بتونین از پس معماها بربیاین؟ جواب این سوال کمی به دانش شما از زبان انگلیسی بستگی داره! احتمالاً حدس زدید که معماها به زبان انگلیسی مطرح میشن و طبیعتاً شما هم باید جواب رو به زبان انگلیسی پیدا کنین! شاید بشه بازی رو به عنوان چالشی برای یادگیری زبان انگلیسی هم در نظر گرفت! ولی اگه سطح زبانتون خیلی هم خوب نیست نگران نشید! لازم نیست حتماً زبان انگلیسیتون تو سطح خیلی بالایی باشه! فقط کافیه به حل کردن معماها علاقه داشته باشید! در ضمن خود بازی هم راهنمایی‌هایی رو براتون در نظر گرفته...

این بازی می‌تونه برای همه سن‌ها مناسب باشه و به عنوان یه بازی اتاق فرار نوجوانان هم در نظر گرفته بشه! به علاوه معماهای بازی ذهن رو به چالش می‌کشن و می‌تونن باعث تقویت ذهن بشن! در نهایت اینکه از بازی لذت ببرید یا نه، به سلیقه خود شما برمی‌گرده! اما به طور کلی این بازی طرفدارهای زیادی رو در دنیا داشته و توی دسته بازی‌های خوب قرار گرفته! پس شاید اگه بازی کنین، شما هم طرفدارش بشین!

«Escape Room Mystery Word» در هر دو نسخه اندروید و ios طراحی شده و رایگانه! اگه اون رو بازی کردید، نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارین... 

کامنت بگذارید

نام خود را بنویسید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام شما
ارسال