بازی‌های «50Rooms»

  1398-09-24 admin   0

اگه اهل بازی نیستید که هیچ! اما اگه تو زمان استراحتتون خودتون رو با گوشی سرگرم می‌کنین و بازی کردن رو دوست دارین؛ حتماً بازی‌های اتاق فرار رو هم امتحان کنین! تو این بازی‌ها می‌تونین از حل پازل، و پیدا کردن و کنار هم گذاشتن سرنخ‌های یه معما لذت ببرین!

بازی‌های اتاق فرار در ابتدا از روی نمونه‌های کامپیوتری وارد دنیای واقعی شدن! بنابراین حس یه اسکیپ روم واقعی و خاص رو می‌تونن براتون تداعی کنن! چه تا به حال اسکیپ روم رفته باشین و چه نرفته باشین، بازی‌ها براتون جذابیت دارن و می‌تونن ساعت‌ها سرگرمتون کنن! علاوه بر لذتی که از پیدا کردن سرنخ‌ها و حل کردن معماها می‌برین، بازی‌های اتاق فرار می‌تونن گزینه‌های خوبی برای تقویت ذهن به حساب بیان!

تا به امروز بازی‌های اسکیپ روم زیادی برای گوشی ساخته شده که هر کدوم هم طرفدارهای زیادی در سراسر دنیا دارن! یکی از بازی‌ها، بازی «50 Rooms» است. کسایی که طرفدار بازی اتاق فرار هستن، تو این بازی می‌تونن ۵۰ تا اتاق فرار مختلف رو بازی کنن و از حل معماها و چالش‌های یه اسکیپ روم لذت ببرن!

این بازی چندین فصل داره و در هر فصل ۵۰ اتاق وجود داره! هر اتاق رو باید به خوبی بگردید و اشیای پنهان شده در اون رو پیدا کنید؛ تا بتونید در نهایت کلید اتاق رو به دست بیارید و به مرحله بعد – که همون اتاق بعدیه – وارد شین! بازی همینطوری پیش میره تا در نهایت به اتاق پنجاهم برسین که یه فصل تموم میشه و بعد از اون باید فصل بعدی بازی رو دانلود کنین... .

هر جای بازی که نتونستین اشیای مورد نظر رو پیدا کنین یا متوجه کاربرد یا ارتباط اون‌ها بهم نشدین، از هینت‌های خود بازی می‌تونین استفاده کنین! که البته این هینت‌ها تعداد محدودی توی روز دارن! پس سعی کنین تا واقعاً لازم نشده ازشون استفاده نکنین!

بازی «50 Rooms» رایگانه که هر دو نسخه ios و اندروید ازش موجوده!

این بازی‌ها می‌تونن دید خوبی از یه اتاق فرار بهتون بدن و به علاوه ذهنتون رو برای حل چالش‌های واقعی آماده کنن...

کامنت بگذارید

نام خود را بنویسید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام شما
ارسال