مجموعه بازی‌های «Can You Escape»

  1398-09-24 admin   0

بازی‌هایی که تا اینجا معرفی کردیم رو بازی کردین؟ نظر شما راجع بهشون چی بوده؟ اگه هنوز ندیدینشون و نمی‌دونین منظور ما کدوم بازی‌ها هستن، نگاهی به صفحه بازی‌ها بندازین...

این بار می‌خوایم یکی دیگه از بازی‌های اتاق فرار رو بهتون معرفی کنیم! اگه «50 Rooms» رو بازی کرده باشین، تقریباً با این بازی هم آشنایی دارین! «Can You Escape» یکی دیگه از بازی‌های اسکیپ رومه که طرفدار زیادی داشته و از بازی‌های خوب اسکیپ روم به حساب میاد! حال و هوای بازی همونطور که گفتیم مثل بازی «50 Rooms» می‌مونه اما شاید چالش‌های بازی کمی سخت‌تر به نظر بیان! مراحل مختلف بازی به صورت طبقات یه ساختمون طراحی شدن و هدف نهایی شما توی هر طبقه، پیدا کردن کلید آسانسوره! با باز شدن در آسانسور شما می‌تونین از اتاق خارج شین و به طبقه بالاتر راه پیدا کنین!

بنابر چیزی که توی هر بازی فرار انتظار میره، تو هر طبقه شما باید همه چیز رو به خوبی بررسی کنید! کشوی میزها، تابلوهای روی دیوار، زیر وسایل درون اتاق، لپ تاپ و تلوزیون، رنگ‌هایی که در اتاق می‌بینید و همه گوشه و کنار اتاق! هر چیزی که درون اتاق وجود داره رو باید بررسی کنید! همه این جزییات به نحوی می‌تونن به شما تو پیشرفت بازی کمک کنن! البته سیستم هینت دهی توی این بازی کمی متفاوته! اگه جایی از بازی به بن‌بست بخورین و نیاز به راهنمایی داشته باشین، بازی پیشنهاد میده که ویدیوی اون مرحله رو ببینین! و به صورت جزیی به چیز خاصی اشاره نمی‌کنه!

مثل دو بازی قبلی که معرفی کردیم، بازی «Can You Escape» هم فصل‌های متعددی داره و می‌تونه مدت زمان زیادی شما رو سرگرم کنه! این بازی هم در هر دو نسخه ios و اندروید موجوده و می‌تونین رایگان اون رو دانلود و نصب کنین.

فکر می‌کنین بدون دیدن فیلم هر مرحله، خودتون به تنهایی بتونین فرار کنین؟

در ضمن اگه بازی رو امتحان کردین، فک می‌کنین چقدر از معماها و چالش‌های اون به چالش‌های یه اسکیپ روم واقعی نزدیکه؟ توی کامنت‌ها نظرتون رو با ما در میون بذارین....

کامنت بگذارید

نام خود را بنویسید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام شما
ارسال