مجموعه بازی‌های «The Room»

  1398-09-18 admin   0

بازی و سرگرمی چیزیه که همه ما بهش علاقه داریم و بخشی از ساعت‌های بی‌کاری یا استراحتمون رو صرف اون می‌کنیم! ساده‌ترین و دم دستی‌ترین راه برای بازی هم بازی با تلفن‌های همراهمونه! تو شرایطی که حوصله نداریم، منتظریم، توی راه هستیم و خیلی زمانای دیگه، یکی از گزینه‌ها همیشه می‌تونه بازی با موبایل باشه! در واقع توی گوشی خیلیامون هم تعدادی بازی وجود داره که هر از گاهی خودمون رو باهاشون مشغول می‌کنیم! که البته خود این بازی‌ها تنوع خیلی بالایی دارن و بازی‌های اسکیپ روم هم بخشی از اون‌ها هستن...!

بازی‌های اسکیپ روم از اون دسته بازی‌هایی هستن که علاوه بر اینکه می‌تونن برای مدت زیادی شما رو سرگرم می‌کنن، با چالش‌ها و معماهاشون می‌تونن باعث تقویت ذهنتون بشن! پس پیشنهاد می‌کنیم که اصلاً از این بازی‌ها غافل نشین!

از بین بازی‌های اتاق فرار، «The Room» یکی از بهترین و محبوب‌ترین بازی‌هاست! تصور کنین که ناگهان تو یه مکان ناشناخته قرار می‌گیرین و برای بیرون اومدن از اون کلی چالش پیش روتون قرار می‌گیره! حالا شما خودتون باید خیلی خوب همه جا رو به دنبال سرنخ‌ها بگردید و متوجه ارتباط بین اون‌ها بشید!

این بازی گرافیک بسیار فوق‌العاده‌ای داره! طوری که شما می‌تونین در سرتاسر اتاق به خوبی حرکت کنین، همه چیز رو از زوایای مختلف ببینین، اشیای مختلف رو از نزدیک بررسی کنین و حرکتشون بدین! در حقیقت گرافیک بازی این فرصت رو به شما میده تا خودتون رو کاملاً در فضای بازی احساس کنین!

«The Room» چندین فصل داره و سناریوی خاصی رو دنبال می‌کنه! این بازی در هر دو نسخه ios و اندروید موجوده اما رایگان نیست و برای فروش عرضه شده! هرچند شما می‌تونین از بعضی سایت‌های فارسی اون رو به رایگان دانلود کنین و از اون لذت ببرین... .

این بازی می‌تونه تجربه بسیار خوبی از یک اتاق فرار واقعی به شما بده! چه تجربه بازی واقعی تو یه اسکیپ روم رو داشته باشین و چه نداشته باشین،‌ از بازی لذت می‌برین! بعد این بازی ممکنه به اسکیپ روم علاقه‌مند شین یا حتی سطح توقعتون از یه اسکیپ روم بالاتر بره! بعد از این بازی حتماً اتاق فرار اسکیپ رومیست رو تجربه کنین!

کامنت بگذارید

نام خود را بنویسید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام شما
ارسال